Kirpikleri Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

Kirpikleri Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

Uzun ve gür kirpikler her kadının hayalidir. Genellikle uzun ve gür kirpikleri için kozmetik ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak doğal yöntemler ile de uzun ve gür kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpikleri uzatma için sizler de evinizde hem kolaylıkla uygulayabileceğiniz hem de etkisini kısa süre içinde görebileceğiniz yöntemleri deneyebilirsiniz. Kirpikleri uzatma yöntemleri nelerdir?

Badem Yağı: Özellikle kaş ve kirpik bakımı için badem yağı en etkili olan doğal yöntemlerden birisidir. Badem yağının tatlı olan türünü günlük olarak kaş ve kirpiklerinize sürerek düzenli kullanım sonrasında kirpiklerinizin uzadığını fark edebilirsiniz.

Vazelin: Yine badem yağı kadar kaş ve kirpiklere oldukça etkili olan ve en ekonomik olan yöntemlerden birisi de vazelindir. Sizler de düzenli olarak kirpiklerinize vazelin sürerek kısa süre içinde hem hızlı bir şekilde uzadığını hem de gürleştiğini fark edebilirsiniz.

Uzun ve gür kirpikler için kesinlikle rimel sürerken kaliteli olanları tercih etmelisiniz. Bununla birlikte makyaj ile beraber kesinlikle uyumamalı ve düzenli olarak badem yağı veya vazelin ile makyajınız yok iken kirpiklerinize bakım yapmalısınız.

Beğen  
Yazar

Güncel Blog Yazarı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir